Tokat Sporun Forumu

Tokat Sporluyuz...

AnasayfaKapıTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ'DEN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Tokat Sporlu
Site Kurucusu
Site Kurucusu

Erkek
İş/Hobiler : Tekstil
Lakap : Tokatlı
Başarı :
10 / 10010 / 100

Güçlülük :
10 / 10010 / 100

MesajKonu: TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ'DEN   Çarş. Kas. 19, 2008 8:47 am

"Sahanın içerisinde çok ekstra işler yaptık, zaman zamanda çok eksik işler yaptık. Girdiğimiz birçok pozisyondan faydalanamadık."

Kategori : Yönetim Haber
Yorum Sayısı : 0
Okunma : 106
Tarih : 18 Kasım 2008 22:15

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ'DEN

"Sahanın içerisinde çok ekstra işler yaptık, zaman zamanda çok eksik işler yaptık. Girdiğimiz birçok pozisyondan faydalanamadık. Çok daha farklı olabilirdi ama biz artık manevra alanı daraldıkça artık tek hedefimiz her maçtan puanla çıkmak. İçerde 3 puan dışarıda alabildiğimiz kadar puan. Tokatspor'da bir takım sıkıntılar yaşanıyor şuan için onları da bakacağız çözmeye çalışacağız. Çözdüğümüz noktada yolumuza devam edeceğiz.

Arsinspor maçına biraz düşünceli çıktık. Çünkü takımımız Fortis Türkiye Kupası'nda Eskişehirspor ile mücadele etmişti. Lige bunun nasıl yansıyacağını biz de merak ediyorduk. Ama benim şahsen tuttuğum istatistiklere göre 16 tane gol pozisyonumuz var. Gayet hareketli, direk kaleyi düşünen ama son vuruşlarda biraz daha etkisiz olan takımımız vardı. Buna rağmen 3-1'lik skorla Arsinspor'u geçtik.

Arsinspor beraberliği de yakalayabilirdi. Onlar da şanssızdılar. Ama hangi şartlarda olursa olsun Tokatspor karşısında durma şansları çok zayıftı. Çünkü biz hedefi olan bir takımız. Arsinspor Kulübü Asbaşkanı Şeref Bektaşoğlu'nun ''maçta hakem hataları olduğu, grupta il takımlarının korunduğu ve inanılmaz destek gördüğü'' açıklaması da hangi mantıkla söylendi bilemiyorum. Arsinspor 2. ligde oynarken, biz de 3. ligde oynuyorduk. Nasıl il takımları kollanıyor, onu da anlamış değilim. Ama kendi görüşüdür ve kendisini bağlar. Maçta yapılan hakem hatalarını da Tokatspor aleyhine görüyorum.

Karadenizspor maçını sentetik sahada oynayacağımız için en azından arkadaşların zemine alışması bakımından iki gündür sentetik sahamızda çalıştık. Bu maçın son çalışmasını yaptık. Trabzon Karadenizspor maçından puanlarla döneceğiz."
Kullanıcı profilini gör http://tokatspor.eniyiforum.net

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ'DEN
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası